Poznaj nasze możliwości

Nie oferujemy Tobie złotych gór. Możemy za to obiecać, że wdrożenie systemu
AdERP znacząca poprawi efektywność funkcjonowania Twojej firmy. Skąd to wiemy?
Z doświadczenia przy współpracy z innymi klientami, którzy tak samo jak Ty
zastanawiali się czy warto wdrażać nasz system. Teraz to potwierdzają!

Hej, działam
również na systemie Mac Os X!
Możesz mnie używać
na każdym systemie Windows!
Miłośniku pingwinów!
AdERP działa również na Linux!

Projektujemy i wdrażamy systemy wspomagające funkcjonowanie firm już ponad 5 lat!

Mamy za sobą kilkadziesiąt udanych wdrożeń, które usprawniły funkcjonowanie firm
i przyczyniły się do oszczędności setek tysięcy złotych rocznie!

Oszczędzaj papier dzięki standardowi EDI

Oszczędzaj papier dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów. W systemie AdERP dbamy o środowisko naturalne i Twoją kieszeń umożliwiając zastąpienie drukowanych dokumentów ich elektroniczną formą. Kontroluj ich stan dzięki modułom dokumentów umożliwiającym analizę i przepływ pomiędzy siedzibami, działami i salonami sprzedaży.

Zarządzaj zadaniami swoimi i pracowników

Kontroluj stan realizacji zadań w Twojej firmie. Dzięki modułowi zleceń nie przeoczysz już żadnego spotkania i nie zapomnisz o żadnym zleceniu, a Twoi pracownicy otrzymają proste narzędzie do kontroli ilości zadań jakie mają do wykonania. Zoptymalizuj swoją pracę w firmie!

Kontroluj swoje płatności dzięki AdERP

Dzięki modułowi płatności możesz na bieżąco kontrolować płatności przychodzące i wychodzące. Prosty interfejs pozwoli Tobie w szybki sposób zorientować się w stanie Twoich finansów, a także lepiej kontrolować przepływ pieniędzy.

Oszczędzaj czas dzięki kodom kreskowym

Drukuj etykiety dla produktów z własnym kodem kreskowym. Dzięki nim zaoszczędzisz czas potrzebny na identyfikację produktów. Jedno kliknięcie skanera to tylko sekunda - porównaj to z kilkudziesięcioma sekundami potrzebnymi do wyszukania produktu tradycyjną metodą.

Efektywnie planuj produkcję i dostawy

Dobrze wiemy, że odpowiednie planowanie produkcji i dostaw to podstawa dobrze prowadzonego biznesu. Dlatego dzięki systemowi AdERP będziesz mógł w sposób efektywny planować produkcję i dostawy w oparciu o aktualne dane sprzedaży oraz wzorce zapotrzebowania. Nie pozwól by Twój magazyn był przeładowany towarem! Skorzystaj z naszego systemu by zaoszczędzić pieniądze i przeznaczyć je na inne działania w firmie.

Kontrola efektywności pracowników

Kontroluj swojego pracownika dzięki systemowi AdERP. Możesz analizować skuteczność sprzedawców, nadzorować wykonywanie zadań i planów produkcyjnych, a także rozliczać dział marketingu z pozyskiwania nowych klientów. To zaledwie przedsionek prawdziwych analiz jakie możesz uzyskać w naszym systemie.

AdERP również na iPad

Intuicyjny system ERP również na tabletach

Wiemy jak istotny jest czas oraz możliwość sprawdzenia w każdej chwili i z każdego miejsca na świecie co się dzieje w firmie. W oparciu o te kryteria dostowaliśmy AdERP do wymagań systemu iOS oraz tabletów firmy Apple. Dzięki temu bez obaw możesz w pełni korzystać z rozwiązań AdERP jednocześnie ciesząc się mobilnością.

Gdy potrzebujesz coś szybko sprawdzić z pomocą przychodzi AdStats czyli mobilna appka na iPhone’a i iPod’a Touch. Dzięki niej jeśli tylko jesteś w zasięgu internetu lub telefonii komórkowej możesz zweryfikować aktualne wyniki sprzedaży w Twoich salonach. Prawda, że proste?

Zobacz mobilne appki