Dowiedz się więcej o AdERP

System AdERP dostosowywujemy do Waszych potrzeb - szyjąc go na miarę.
Jest narzędziem wspomagającym proces podejmowania decyzji na każdym szczeblu
zarządzania przedsiębiorstwem. Rozbudowane dane statystyczne umożliwiają
natychmiastowy dostęp do kluczowych informacji zgromadzonych w różnych
obszarach systemu.

Dostęp do systemu
z każdego miejsca na świecie!
Rozbudowany system
analizy działalności firmy
Bieżąca synchronizacja
danych punktów sprzedaży

Jestem inteligentnym oprogramowaniem, które wspiera procesy zarządzania firmą.

Jeszcze nigdy odpowiedź na pytanie czy Twój biznes jest dochodowy nie była tak prosta!

Przedstawiamy AdERP

System, który sprawi że poznasz swoją firmę!

Dzięki AdERP znajdziesz odpowiedzi na pytania, których nie uzyskałeś od swoich pracowników. Oddając w Twoje ręce nasze oprogramowanie chcemy zoptymalizować funkcjonowanie Twojej firmy. Tak żeby w sposób efektywny mogła funkcjonować i osiągać sukcesy na polach jej działalności.

Każdy system “szyjemy na miarę” klienta dostosowując go do specyfiki biznesu. Zapomnij więc o modułach i opcjach, z których nigdy nie skorzystasz bo nie pasują do specyfiki Twojego biznesu.

Każda współpraca z klientem rozpoczyna się od analizy jego biznesu celem znalezienia wąskich gardeł jego funkcjonowania oraz sposobów na ich wyeliminowanie przy pomocy oprogramowania AdERP. Dlatego też nie znajdziesz nigdzie na świecie dwóch takich samych systemu AdERP. Każdy z nich jest inny i każdy jest dostosowany do wymagań klienta , tak aby rozwiązać jego problemy i zaoszczędzić czas, a w konsekwencji pieniądze.

Optymalizujemy procesy wewnątrz firmy poczynając od optymalizacji produkcji, poprzez zarządzanie działami sprzedaży i marketingu, a kończąc na kliencie końcowym przy stanowiskach sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Połącz sprzedaż z zarządzaniem!

System AdERP w połączeniu z AdPOS

Poznaj możliwości naszego oprogramowania, które przenika przez kolejne działy Twojej firmy, poprawiając jej funkcjonowanie, a Tobie ułatwiając zarządzanie nią.

System AdPOS to nowoczesny system sprzedażowy, który dzięki współpracy z AdERP pozwala na bieżącą oraz archiwalną analizę sprzedaży oraz pracowników. Dzięki niemu na bieżąco poznasz wyniki sprzedaży, stany magazynowe, ilość wejśc do sklepów, a także podejrzysz co się dzieje na salonie dzięki systemowi monitoringu. Te i wiele więcej funkcjonalności znajdziesz tylko w naszym systemie.

Nasz system sprzedażowy potrafi obsługiwać zarówno małe sieci sprzedaży (1-5 szt.) jak i duże systemy franczyzowe, które potrzebują kontroli nad przychodami oraz wyliczaniem zyskowności inwestycji.

Zastanawiasz się pewnie czy nasz system będzie odpowiedni do Twojego rodzaju biznesu? Bez obaw! AdPOS jest elastycznym systemem, który jest dostępny zarówno w formie pudełkowej jak i z dostosowaniem i pełnym wdrożeniem pod konkretnego klienta

Poznaj AdPOS lepiej

AdPOS to prawdopodobnie najbardziej intuicyjne oprogramowanie sprzedażowe.

Z powodzeniem używane przez setki pracowników sieci sprzedażowych w całym kraju.


Bądź mobilny dzięki

naszym aplikacjom mobilnym

Stale rozwijamy nasz system AdERP oraz AdPOS o nowego funkcjonalności. Wraz z upowszechnieniem się smartfonów - zdecydowaliśmy się na napisanie aplikacji mobilnych, które współpracują z naszymi systemami.

Dzięki AdStats możesz być na bieżąco z aktualnymi danymi sprzedażowymi w dowolnym miejscu na świecie! Wystarczy, że zalogujesz się do systemu, a będziesz miał podgląd pod aktualne wyniki sprzedaży oraz podstawowe raporty.

AdTask jest aplikacją, która pozwala na zarządzanie zadaniami zlecanymi Twoim pracownikom, jak również przydzielanym Tobie. Z dowolnego miejsca na świecie będziesz mógł poinformować wszystkich o wykonanym zadaniu oraz sprawdzić czy zadania, które przydzieliłeś swoim pracownikom zostały wykonane! Tak działa nasz system. Upraszczamy Tobie pracę, żebyś miał więcej czasu wolnego!

Jeśli potrzebujesz innych aplikacji, które będą działały we współpracy z naszymi systemami - nie ma żadnego problemu. Nasz zespół przygotuje je dla Ciebie!

Zobacz mobilne appki