Poznaj nasze możliwości

Nie oferujemy Tobie złotych gór. Możemy za to obiecać, że wdrożenie systemu
AdERP znacząca poprawi efektywność funkcjonowania Twojej firmy. Skąd to wiemy?
Z doświadczenia przy współpracy z innymi klientami, którzy tak samo jak Ty
zastanawiali się czy warto wdrażać nasz system. Teraz to potwierdzają!

Hej, działam
również na systemie Mac Os X!
Możesz mnie używać
na każdym systemie Windows!
Miłośniku pingwinów!
AdERP działa również na Linux!

Zoptymalizuj swoją sprzedaż dzięki oprogramowaniu AdPOS!

AdPOS to prawdziwa rewolucja w oprogramowaniu sprzedażowym. Szybkie, funkcjonalne a przede wszystkim intuicyjne.

Raporty dla kierowników

Szybka analiza sprzedazy oraz poszczególnych pracowników to nieocenione narzędzie dla kierowników salonów sprzedaży. Pozwala im to na kontrolę salonu nawet w dniach, w których mieli wolne. Daj swojemu kierownikowi narzędzia do walki nad zwiększeniem sprzedaży!

Promuj swoich stałych klientów

Nagradzaj swoich najlepszych klientów oferując im rabaty! Dzięki AdPOS zdefiniować możesz kilka wariantów rabatów. Począwszy od kart stałego klienta, przez rabaty do produktów, aż po nadawanie cen z ręki. To ty definiujesz do czego pracownicy mają dostęp.

Prosta obsługa przypieszy Twoją sprzedaż

Zdajemy sobie sprawy, że w sprzedaży każda sekunda jest na wagę złota. Dlatego tworząc system AdPOS zdecydowaliśmy się uprościć proces sprzedaży do niezbędnego minimum - tak aby klient końcowy był szybciej obsłużony, a pracownik jak najmniej czasu poświęcał na czynności związane z obsługa sprzedaży.

Twoje dane sprzedażowe są bezpieczne

System AdPOS zabezpieczony jest przed nieautoryzowanym dostępem osób postronnych. Każdy z pracowników posiada swój numer PIN lub kartę pracownika pozwalającą zalogować się do systemu.

AdERP również na iPad

Intuicyjny system ERP również na tabletach

Wiemy jak istotny jest czas oraz możliwość sprawdzenia w każdej chwili i z każdego miejsca na świecie co się dzieje w firmie. W oparciu o te kryteria dostowaliśmy AdERP do wymagań systemu iOS oraz tabletów firmy Apple. Dzięki temu bez obaw możesz w pełni korzystać z rozwiązań AdERP jednocześnie ciesząc się mobilnością.

Gdy potrzebujesz coś szybko sprawdzić z pomocą przychodzi AdStats czyli mobilna appka na iPhone’a i iPod’a Touch. Dzięki niej jeśli tylko jesteś w zasięgu internetu lub telefonii komórkowej możesz zweryfikować aktualne wyniki sprzedaży w Twoich salonach. Prawda, że proste?

Zobacz mobilne appki